Про нас

Хто ми:

Компанія ТОВ «Афганський Казана Україна» була створена в співдружності з заводом Rashko Baba LTD. (Афганістан), ми є єдиним ексклюзивним представником, постачальником і офіційним сервісним центром на території України.

Вся продукція яку ми реалізуємо проходить заводські випробування на безпеку а також безпосередньо перед відправкою з нашого складу додатково проводиться передпродажна підготовка (казан оглядається на предмет пошкоджень).

Де купити безпечно:

У розділі «Дилери» на нашому сайті Ви зможете побачити наших партнерів які реалізують оригінальний товар з офіційною гарантією. Будьте уважними на ринку України багато контрафактного «сірого» неякісного товару який є небезпечним для експлуатації. Цей товар можуть видавати за бренд Rashko Baba LTD., А також продавати по іншим назвою при цьому переконуючи Вас що вони всі однакові і немає сенсу переплачувати за бренд.

Весь оригінальний товар на коробці має атрибутику заводу Rashko Baba LTD., З контактами а також інформацію про представництво в Україні LIMITED LIABILITY COMPANY «AFGANSKIY KAZAN UKRAINE».

 

Якщо Ви знайшли афганські казани на ресурсах (інтернат сайтах або інших майданчиках) яких немає в нашому розділі «Дилери» це контрафактний не оригінальна товар, на який не поширюється наша гарантія.

Ваш комфорт:

Наша компанія ставить перед собою мету - зробити Вашу покупку максимально комфортною, для цього ми пропонуємо оформити покупку через сайт (Ви можете оплатити товар на розрахунковий рахунок) Ви також можете оформити накладений платіж і оплатити всю суму на відділенні нової пошти, при цьому Вам не потрібно вносити передоплату, також є можливість оформити товар у розстрочку.

На нашому складі завжди не менше 1000 одиниць товару, ми систематично отримуємо нові партії товару і завдяки цьому підтримуємо в наявності всі моделі.

Для Вашої зручності ми працюємо без вихідних, всі замовлення відправляються в той же день (в разі якщо замовлення оформлене 16:00).


Пам'ятайте:

Оформляючи замовлення на нашому сайті Ви отримаєте перевірену оригінальну продукцію з офіційною гарантією.

Не економте на своїй безпеці, робіть замовлення на офіційних сайтах.